![diofan_prog_F1525](https://www.e-a.gr/wp-content/uploads/2022/05/diofan_prog_F1525.jpg)
Πρόσκληση σε ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί στις 23/2/2018 στο Ινστιτούτο Τεχνολογίας Υπολογιστών & Εκδόσεων, στην Πανεπιστημιούπολη του Ρίου. Στην ημερίδα θα παρουσιαστούν τα αποτελέσματα του έργου SKIFF “Skills for Future Farmers” – «Δεξιότητες για τους Γεωργούς του Μέλλοντος
Σας προσκαλούμε σε ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί στις 23/2/2018 στο Ινστιτούτο Τεχνολογίας Υπολογιστών & Εκδόσεων, στην Πανεπιστημιούπολη του Ρίου. Στην ημερίδα θα παρουσιαστούν τα αποτελέσματα του έργου SKIFF “Skills for Future Farmers” – «Δεξιότητες για τους Γεωργούς του Μέλλοντος» (http://future–farmer.eu/?lang=el) που χρηματοδοτείται από την Ε.Ε., πρόγραμμα Erasmus+ ΚΑ2 «Επαγγελματική Εκπαίδευση και Κατάρτιση».
H ημερίδα απευθύνεται σε ερασιτέχνες και επαγγελματίες του Αγροδιατροφικού χώρου.
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Έργου SKIFF