![iq_F15143](https://www.e-a.gr/wp-content/uploads/2022/05/iq_F15143.jpg)
Συνάντηση έγινε την Τρίτη 23/6/2015 στο Πανεπιστήμιο Πατρών με αντικείμενο τον απολογισμό της έκθεσης PATRAS IQ 2015 και τον προγραμματισμό-σχεδιασμό για την διοργάνωση της έκθεσης PATRAS IQ 2016
Συνάντηση έγινε την Τρίτη 23/6/2015 στο Πανεπιστήμιο Πατρών με αντικείμενο τον απολογισμό της έκθεσης PATRASIQ 2015 και τον προγραμματισμό-σχεδιασμό για την διοργάνωση της έκθεσης PATRASIQ 2016. Στην σύσκεψη συμμετείχαν οι διοργανωτές, ο Αντιπεριφερειάρχης της ΠΔΕ, κος Αγγελόπουλος, ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αχαίας κ.Μαρλαφέκας, ο Αντιπρόεδρος κ.Μπρακατσέλος, Ο Γενικός Γραμματέας κ.Τσούμπελης, ο ειδικός Σύμβουλος κ.Αθανάσιος Κούστας, ο Αντιπρύτανης κ.Πολύζος και στελέχη του Γραφείου Καινοτομίας και Μεταφοράς Τεχνογνωσίας του Πανεπιστημίου