![EPILOGO_F16309](https://www.e-a.gr/wp-content/uploads/2022/05/EPILOGO_F16309.jpg)
Στα πλαίσια του έργου «HOMO TOURISTICUS» που υλοποιούμε ως Αναπτυξιακή Σύμπραξη με την Ένωση Ξενοδόχων Αχαΐας, το ΚΕΚ ΕΡΕΙΣΜΑ και την ALTIUS-ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, προβλέπεται μεταξύ άλλων η δωρεάν παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών προς τις ξενοδοχειακές και τουριστικές επιχειρήσεις της περιοχής με σκοπό να βελτιωθεί η βιωσιμότητα και ανταγωνιστικότητά τους και να διατηρηθούν οι θέσεις απασχόλησης των επιχειρήσεων.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα συνημμένα αρχεία.
Σχετικά Αρχεία: