![mathitia_F31174](https://www.e-a.gr/wp-content/uploads/2022/05/mathitia_F31174.jpg)
Συμμετοχή των επιχειρήσεων στο Μεταλυκειακό έτος – Τάξη Μαθητείας των Επαγγελματικών Λυκείων.
Συμμετοχή των επιχειρήσεων στο Μεταλυκειακό έτος – Τάξη Μαθητείας των Επαγγελματικών Λυκείων.
Πρόσκληση για στήριξη του θεσμού της Μαθητείας επενδύοντας στην Επαγγελματική Εκπαίδευση και Κατάρτιση των νέων, προσφέροντας θέσεις Μαθητείας. Η Μαθητεία επιδοτείται από Εθνικούς και Κοινοτικούς πόρους, έτσι ώστε να καλύπτεται μέρος του μισθολογικού κόστους των μαθητευόμενων.
ανοίξτε τα επισυναπτόμενα!